Kültür Mahallesi 3819 Sokak 9A Kepez / ANTALYA

Hakkımızda

Antalya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 2 Şubesi ile 29.12.2012 tarih ve 28512 sayılı yönetmelik hükümleri çerçevesinde kurulmuş, 23.05.2017 tarihinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının 2719 belge no’ lu onayı ile hizmete başlamıştır. Samimi ekip ruhuna sahip; görev bilinciyle çalışmak, günümüz teknolojisini ve tecrübelerini birleştirerek kaliteli hizmet vermek Antalya OSGB nin görevidir. Antalya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, çalışanlarının üstün bir ekip çalışması ile verimliliğin ve rekabet gücünün arttığı, sürekli gelişen kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olmak amacındadır. A-B-C Sınıfı iş güvenliği uzmanlarımız ,işyeri hekimi ve diğer sağlık
personeli ile hizmet vermektedir.

OSGB HİZMETLERİ

Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimimizde işletme ve işyerlerinde sektör tecrübeli ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Uzman personelimiz; sizlerin ana sorumluluklarını yerine getirmek için sizler adına çalışanlarınızı eğitmekte, bilgilendirmekte ve denetlemektedirler. Ekip halinde yürütülen bu faaliyetlerin odağında ise ‘’ Sıfır Ölümlü İş Kazası, Sıfır Meslek Hastalığı’’ hedefi yer almaktadır. Uzman ekibimiz işletmenizin ihtiyaçlarına göre aşağıdaki görevlere sahip kişilerden oluşturulmaktadır.
• İşyeri Hekimi Görevlendirmesi (kısmi ya da tam süreli)
• İş Güvenliği Uzmanı Görevlendirme (kısmi ya da tam süreli)
• Diğer Sağlık Personeli Görevlendirme (kısmi ya da tam
süreli)
• İş Güvenliği İle Görevli Teknik Eleman Görevlendirme (kısmi
ya da tam süreli)
 

Vizyonumuz / Misyonumuz

Vizyon

Ulusal platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip ve öncülük eden OSGB kuruluşları tarafından örnek alınan bir kurum olmak çalışan sağlığı ve güvenliği hizmetini toplumun çoğuna sunan alanında lider OSGB merkezi olmayı hedefliyoruz.

Misyon

Önce insan sloganıyla çıktığımız bu yolda toplumun iş sağlığı ve güvenliği kalitesini yükseltmek üzere;

Koruyucu sağlık ve iş güvenliği hizmetini teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve kurumsal bir yapı içinde ulaşılabilir, ekonomik koşullarda çalışana sunmak.

İş sağlığı ve güvenliği alanındaki akademik çalışmalara   olanak sağlayarak işçi sağlığı ve güvenliği ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemek.

Kendini mesleklerine adamış, üstün nitelikli önce  insana değer  veren  iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanlarını işçi ve işveren ile buluşturarak daha sağlıklı ve güvenli çalışma koşullarının oluşturulmasında rol almak.